top of page

 O nás

Když zatoužíte po klidu v dnešní rušné době, je tu pro Vás náš kosmetický salon Dagmar. Salon rodinného typu s osobním přístupem ke klientovi. Udělejte si čas pro sebe, přijďte na kávu a nechte o sebe pečovat jako o královnu. 

Proto neváhejte a dopřejte si péči těch, pro které není jejich práce jen závazkem, ale životní vášní a posláním. Přijďte tam, kde budete vždy na prvním místě. V příjemném prostředí zavedeného salonu v blízkosti metra B Invalidovna a tramvaje číslo 3, 8, 23 a 24 - Invalidovna. Pouhých 5 minut chůze od metra Vás dělí od zážitků. Salon se nachází v přízemí, a je tedy snadno dostupný i pro imobilní.

 

Masáží uleví od bolesti a napětí paní Hana Tichá, masérka tělem i duší s více než desetiletou praxí. Svou vášeň pro poskytování pomoci a úlevy musela v počátcích utlumit. Důvodem byla intenzivní péče o rodinu. Když však děti již vylétly z hnízda, je připravena se plně věnovat všem, kteří touží po relaxaci. Při masáži vždy bere ohled na zdravotní stav klienta, aby docílila nejúčinnějšího, ale i nejpříjemnějšího výsledku. Masáže s prvky reiki Vám nejen narovnají tělo, ale také vás nabijí energií. 

Nově nabízíme i ošetření bio lampou. Ta napomáhá k lepšímu hojení a regeneraci poškozené tkáně. Působí blahodárně při chronických potížích a při astmatu. Barevná spektra lampy působí příznivě na funkci čaker a obnovení jejich rovnováhy.

Kosmetické služby Vám nabídne paní Dagmar Čujanová. Jejím povoláním je náročná a obětavá práce zdravotní sestry, a kosmetika vždy byla a je její velkou vášní, které věnuje veškerý svůj volný čas. A to s veškerou péčí a ohleduplností ke klientovi. Ráda poradí s jakýmkoliv problémem, jenž by Vás mohl kvůli pleti trápit. Poradí, jak pečovat o pleť, i jakou vhodnou kosmetiku použít. Šetrně a účinně ošetří pokožku, abyste se zase mohli cítit sebevědomě a svěže.

TEAM
Dagmar Čujanová

Každá žena je krásná!!

Hana Tichá

Masáž povzbudí nejen tělo ale i mysl...

bottom of page