top of page

            Druhy masáží + ceník

Relaxační masáž

Přináší uvolnění a je jemnější. Stimuluje lymfatický systém i krevní oběh. Pomáhá detoxikaci. Podporuje  psychickou pohodu a celkově kladně stimuluje organismus. 

V dnešní době plné stresu je ,,Vaší chvílí pro sebe" která prospěje tělu i duši.

 

Cena :700,-/ za hodinu

VĚRNOSTNÍ PROGRAM  

Sportovní masáž

Je zaměřena především na svaly a jejich úpony. Stimuluje k lepšímu výkonu i hlubší regeneraci. Nejintenzivnějších výsledků lze dosáhnout kombinací obou technik.

Cena: 700,-/ za hodinu

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Reiky

Metoda pochází z východního učení a jedná se o metodu velmi starou. Přikládání rukou na určitá místa na těle způsobuje jejich prohřívání - energetizování. Slovo reiky bývá překládáno jako ,,univerzální životní energie"

Jeho aplikace přináší úlevu od některých tipů bolesti a celkovou harmonizaci.

Všechny masáže jsou provázeny prvky reiky.

Cena: 700,-/ za hodinu

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Reflexní masáž chodidel

Na ploskách nohou ale i na uších, či rukou se nacházejí reflexní plošky veškerých orgánů. Z těchto displejů lze tedy ovlivnit i vnitřní orgány a jejich vzájemné vazby. Na podobných principech funguje i staletími prověřená akupunktura. Účinky reflexních masáží mají jemnější a pomalejší nástup, sahají však do větší hloupky a to až k vnitřním orgánům. 

Tlak na jednotlivé plošky harmonizuje celý organizmus. Masáž obecně je vnímána jako příjemná. Je možné a i žádoucí ji kombinovat s ostatními tipy masáží. Lze ji však aplikovat i samostatně.

Cena: 700,-/ za hodinu

VĚRNOSTNÍ PROGRAM 

bottom of page